לי-את דנקר

אי-מון אישי

אימון אישי או אימון לחיים מיועד ומתאים לכל אדם, שחש כי קיים פער בין שאיפותיו והמטרות אליהן הוא מכוון, לבין מה שהצליח להשיג עד כה בכוחות עצמו. אימון אישי מתאים לכל מי שמעוניין לממש את מלוא הפוטנציאל שלו, לפתח את עצמו, לצמוח ולהצליח.

הרבה דברים טובים קורים כשנוצר החיבור המקצועי והאישי בין מאמנת לחיים לבין מתאמנים המבקשים חיים מלאים, מאושרים ומספקים יותר. זהו מפגש בין אדם הנכון לספוג ידע וכלים כדי לעשות שינוי משמעותי בחייו, לבין מאמנת מקצועית שיכולה לאבחן את צרכיו, להגדיר את מטרותיו ולהקנות לו את אותם כלים שיובילו אותו מן המצוי אל הרצוי.

מיהו מתאמן?


מתאמן זה אדם שהחליט לקחת אחריות על חייו, אדם המבין כי הוא הנהג היחידי במסע של עצמו, מתאמן הוא אדם הרוצה להשתמש בכל המיומנויות הקיימות בו כדי להגשים את עצמו. מתאמן הוא אדם שלא מוצא מקום לפשרות, שרוצה להרים ראש בסיומו של כל תהליך ולהבין את התהליך הטבעי הבא. מתאמן הוא אדם ההולך אחרי החזון שלו בהכרה גמורה ובאמונה שלמה. מתאמן יתחייב לתהליך מתחילתו ועד סופו, יסלק כל תירוץ, ילמד לנהל את הפחד ולהסיר מחסומים.

למי נועד אימון?

למי שהגיע לצומת וקשה לו להחליט לאן לפנות , למי שמוצף בשאלות פחות בתשובות-, למי שחווה קשיי התמודדות (משפחה, זוגיות, ילדים ,חברה וכדומה), למי שסימן לעצמו יעד, או מטרה מקצועית, למי שמחזיק בפנטזיה לא ממומשת. לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחייו, או בדפוסי מחשבתו, למי שרוצה להגשים את עצמו בכל אחד מתחומי החיים שיבחר, למי שרוצה להתחזק ולהיות בטוח בבחירות של עצמו.

תכנית פעולה

בתהליך אימוני נרקמת "תכנית פעולה" בהתאם למטרה שבחר לעצמו המתאמן, התהליך מעביר את המתאמן בדרך אותנטית, בקצב אישי התורמת לביטחונו האישי, המאמן משקף למתאמן באופן אובייקטיבי ולא שיפוטי את המקום בו נמצא המתאמן היום. המתאמן מלווה את המתאמן בתהליך, מקנה לו כלים להצלחת התהליך, משתתף ומשתף עד אשר מגלה המתאמן יכולות חדשות ההכרחיות למתאמן להמשך התהליך, עד להשגת המטרה. הצלחת התהליך תלויה גם במקצועיות המאמן ובאישיותו אך, על המתאמן לקחת את גורלו בידיו, להתחייב לתהליך בכנות, פתיחות ושותפות הדדית!